Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Asystent Służby Pięter (k/m)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-01-18

Odsłony: 170

Nazwa firmy: Andels Łódz Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największa austriacka grupa hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.viennahouse.com. W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem!

Asystent Służby Pięter (k/m)

Miejsce: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

Jeżeli lubisz:

Zapewniać wysoką jakość świadczonych usług
Kontrolować czystość pokoi hotelowych i obszaru ogólnodostępnego
Koordynować pracą podległego personelu, mieć wpływ na jakość i efektywność pracy zespołu Służby Pięter
Dbać o prawidłowy stan zapasów i materiałów, dokonywać zamówień, przeprowadzać inwentaryzacje
Szkolić pracowników Służby Pięter

I wyróżnia Cię:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
Dokładność, umiejętność delegowania zadań
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

to jesteś osobą, której szukamy w VIENNA HOUSE ANDEL’S LODZ.

Oferujemy:

Zapewnimy Ci:

przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji
uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy
stabilną i dającą satysfakcję pracę

Jesteśmy dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy tych, którzy przejmują inicjatywę i zaskakują swoim zaangażowaniem, umiejętnościami
i talentem.
Jeśli to ogłoszenie Cię zainspirowało, prześlij swoje CV, klikając "Aplikuj"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o KLAUZULI INFORMACYJNEJ:

Andels Łódź sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Ogrodowej 17, 91-065 Łódź („Spółka”) informuje, że będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe podane nam przez Pana/Panią w związku z udziałem w rekrutacji. Spółka będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych osobowych i ich poprawiania. Obowiązek podania danych wynika z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1976 r. kodeks pracy .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym wyżej zakresie także na cele przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę.