Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Działu Rezerwacji (m/k)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-12

Odsłony: 38

Nazwa firmy: VIENNA HOUSE CRACOW - Pracuj.pl

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.viennahouse.com W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem pracując dla VIENNA HOUSE ANDEL’S CRACOW oraz VIENNA HOUSE EASY CRACOW jako:

Kierownik Działu Rezerwacji (m/k)

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

Nr Ref.: Kierownik Działu Rezerwacji /02/2018

Zakres obowiązków:

Jesteśmy naprawdę dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się dzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami.

Jeżeli lubisz i chcesz:

zarządzać działem rezerwacji i podległymi pracownikami
zajmować się wprowadzaniem rezerwacji do systemu
wprowadzać i uaktualniać ceny na platformach internetowych
kontrolować opłaty rezerwacyjne
zajmować się przygotowywaniem raportów i ich analizą

I czujesz, że poniższe punkty określają właśnie Ciebie:

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej
wykształcenie wyższe
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
umiejętność organizacji pracy własnej
umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem

Daj się bliżej poznać!

Oferujemy:

stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
ciekawą pracę w międzynarodowej sieci hoteli
preferencyjną stawkę pracowniczą na pobyt w hotelach Vienna House
pracę w młodym, dynamicznym zespole
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych krajowych i zagranicznych
dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, prywatna opieka medyczna oraz możliwość korzystania z darmowych posiłków.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą opcji

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami