Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pracownik Działu Ochrony

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-14

Odsłony: 375

Nazwa firmy: Hotel Raffles Europejski Warsaw - Pracuj.pl

About Accorhotels We are much more than a world leader. We are 240,000 hoteliers with the same shared passion for welcoming. We take care of millions of guests in our 4,100 addresses and on our digital platforms. As an operator and franchisor (HotelServices), owner and investor (HotelInvest), we invest all our energy into making “Feel Welcome” resonate as the finest hotel promise. AccorHotels provides an extensive offer to students including complementary brands—from luxury to economy - that are recognized and appreciated around the world for their service quality: Raffles Hotels & Resorts, Fairmont Hotels & Resorts, Swissôtel Hotels & Resorts, Sofitel Legend, SO Sofitel, Sofitel, Pullman Hotels & Resorts, MGallery by Sofitel, Grand Mercure, The Sebel, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Mama Shelter, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1. We are committed to a culture in which our colleagues FEEL WELCOME and FEEL VALUED. Guided by our strong values and rich culture, we are consistently recognized as a top employer and a global community of hospitality leaders dedicated to serving our guests, colleagues and communities, realizing our full potential through professional development and growth opportunities, and enjoying a life filled with unlimited experiences. For more information, please visit accorhotels.jobs and frhi.com/careers. Raffles Hotels & Resorts to marka wielokrotnie nagradzanych luksusowych hoteli położonych w tętniących życiem miejscach na całym świecie. Każdy hotel Raffles jest wyjątkowy w swojej odmienności oraz wyróżnia się najwyższymi standardami oferowanych usług. Naszym współpracownikom, którzy mają talent, zaangażowanie i pasję, aby stać się częścią wiodącej na świecie marki luksusowej, oferujemy doskonałe możliwości rozwoju. Raffles Europejski Warsaw, z planowanym otwarciem w 2018 roku, nie tylko będzie nowym luksusowym hotelem w szybko zmieniającym się mieście, ale także zwiastuje kolejny rozdział dla tego jednego z najbardziej znanych i owianych historią budynków stolicy. Zaoferuje swoim gościom 106 eleganckich pokoi i apartamentów, restaurację Europejski Grill, legendarny Long Bar oraz Cukiernię Lourse Patisserie, która przywoła fascynującą tradycję tego hotelu. W hotelu będzie znajdować się również spa z sześcioma gabinetami zabiegowymi i basenem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Ochrony

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla gości i współpracowników w sposób stale przyjazny i profesjonalny
Postępowanie zgodnie z wszystkimi przepisami prawa, zasadami bezpieczeństwa i wewnętrznymi procedurami hotelu
Zapewnienie całościowego bezpieczeństwa obiektu, gości hotelowych oraz pracowników hotelu
Udzielanie pierwszej pomocy w wymagających tego sytuacjach
Zgłaszanie, monitorowanie wszelkich przypadków naruszenia prawa lub polityki hotelowej
Nadzór nad systemem CCTV
Nadzór nad systemem kontroli dostępu i zarządzanie kluczami
Nadzór nad systemem SSWiN
Nadzór nad systemem ochrony przeciwpożarowej
Nadzór nad bezpieczeństwem imprez organizowanych na terenie obiektu
Przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w dziale Ochrony
Raportowanie wszelkich niezbędnych napraw

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w hotelu pięciogwiazdkowym
Znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista
Przeszkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy
Umiejętność pracy zespołowej
Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office
Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny pakiet benefitów w tym opieka medyczna oraz posiłki w stołówce pracowniczej
Szkolenia specjalistyczne
Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju osobistego

Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Raffles Europejski Warsaw moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Raffles Europejski Warsaw moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.