Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Menadżer Hotelu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-15

Odsłony: 89

Nazwa firmy: Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Hotel z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku, jeden z największych na Kaszubach dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Menadżer Hotelu

Miejsce: pomorskie / Wdzydze (pow. kościerski) (okolice)

Opis stanowiska:

Kompleksowe prowadzenie firmy w tym:

Nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem hotelu
Permanentne działania dążące do podwyższania jakości usług w poszczególnych działach
Profesjonalne zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku
Potencjałowe zatrudnianie i szkolenie pracowników w zależności od zapotrzebowania
Prowadzenie skutecznej polityki marketingowo-sprzedażowej w celu zwiększania obrotów

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
Minimum czteroletnie doświadczenie na wymaganym stanowisku
Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne
Znajomość oprogramowania hotelowego i gastronomicznego
Znajomość w dziedzinie SPA i wellness
Pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie na kontrakcie
Wynagrodzenie (w tym premie) w oparciu o ustalany budżet
Zakwaterowanie i wyżywienie w malowniczo-położonej miejscowości
Podwyższenie kwalifikacji i dostęp do nowoczesnych technologii

List motywacyjny oraz CV z zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Hotel zastrzega sobie możliwość nie odpowiadania na złożone oferty, nie spełniające powyższych warunków.