Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-22

Odsłony: 139

Nazwa firmy: Arche Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Do nowo otwieranego hotelu poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierownik Recepcji

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

kompleksowa organizacja pracy recepcji
budowanie i motywowanie zespołu podległych pracowników
opracowanie, wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania standardów pracy oraz standardów sieci
aktywne zaangażowanie w sprzedaż usług oraz zarządzanie cenami
monitorowanie poziomu wskaźników zadowolenia Klientów hotelu
zapewnienie najwyższego poziomu usług świadczonych przez dział recepcji
zarządzanie procesem rezerwacji wpływających do hotelu oraz zarządzanie dostępnością hotelu
sporządzanie raportów sprzedażowych i kasowych
osiąganie założonych wyników – finansowych i jakościowych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy

wyższego wykształcenia
doświadczenia na stanowisku kierownika recepcji min 2 lata
zorientowania na wysoki standard usług hotelowych, znajomości trendów w hotelarstwie
dyspozycyjności i zdolności do pracy w warunkach podwyższonego stresu
łatwości nawiązywania kontaktów
dużej motywacji do pracy, entuzjazmu i kreatywności w działaniu
bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
samodzielności

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się polskiej sieci hoteli
wpływ na strategię i rozwój firmy
przyjazną atmosferę pracy
stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).