Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Front Office Manager

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-22

Odsłony: 117

Nazwa firmy: Sheraton Sopot Hotel - Pracuj.pl

Sheraton Sopot Hotel powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce zwanym Perłą Bałtyku. Sopot, malowniczy kurort nazywany często letnią stolicą Polski, od lat przyciąga turystów. Uzdrowisko ma bogate tradycje Spa, których początki sięgają XIX wieku, a malownicze, szerokie i piaszczyste plaże ciągnące się wzdłuż całego brzegu Sopotu kuszą od lat wyjątkowo miękkim i czystym piaskiem. Nasz hotel zlokalizowany bezpośrednio przy plaży i w pobliżu słynnego sopockiego molo, oferuje 189 pokoi gościnnych i apartamentów. Sheraton Sopot Hotel należy do największej na świecie sieci hotelarskiej Marriott International.

Front Office Manager

Miejsce: pomorskie / Sopot

Opis stanowiska:

The candidate will be responsible for the organization, administration and operation of all Front Office departments (Reception, Guest Service Center, Night Audit and Doormen), ensuring maintenance of standards and maximum profitability while exceeding guest expectations.

Wymagania:

The candidate must possess the following knowledge, skills and abilities and be able to explain and demonstrate that he or she can perform essential functions of the job:

Experience in Front Office Manager or Assistant of FO Manager position in hospitality industry
Excellent English skills (written & verbal)
Computer operation and familiarity with some software packages, including Spreadsheet programs, Opera, etc
Perfect guest service and problem resolution skills
Effective ability to lead, inspire and motivate
Excellent organization and administrative skills
Highly developed interpersonal skills
Proven ability to build relationships with guests, managers, supervisors, associates and peers

Oferujemy:

We offer:

Stable employment conditions on the basis on contract of employment.
Many development and on-the job learning opportunities.
Creative and friendly workplace atmosphere,
· Attractive salary and benefits package including:

Ø sports card "Multisport"
Ø private health care with dental package
Ø life insurance
Ø lunches at work
Ø laundry service
Ø The Explore Program, which enables our associates and their families to experience our unique hotel brands around the world at great rates!

Administratorem danych jest Sopot Zdrój Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.