Czwartek 25 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojowa/Pokojowy

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-03-16

Odsłony: 150

Nazwa firmy: Nadwiślańska Agencja Turystyczna - Pracuj.pl

Firma o ugruntowanej pozycji, posiadająca obiekty wypoczynkowe i hotelowe w całej Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Pokojowa/Pokojowy

Miejsce: małopolskie / Krynica-Zdrój

Opis stanowiska:

Zakres odpowiedzialności:

dbałość o utrzymanie wzorowego porządku i czystości w powierzonych pokojach, korytarzach, pomieszczeniach służbowych oraz ogólnodostępnych,
ekonomiczne gospodarowanie powierzonymi środkami czystości,
sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi bezpośrednio po ich opuszczeniu przez gości hotelowych oraz natychmiastowe zgłaszanie przełożonemu zauważonych usterek, a także informowanie o wszelkich rzeczach pozostawionych przez gości,
ścisłe przestrzeganie przepisów zabraniających osobom trzecim wchodzenia do zajętego pokoju podczas nieobecności gościa hotelowego,
bezwzględne przestrzeganie nienaruszalności pozostawionych w pokoju rzeczy gości,
dbałość o wygląd otoczenia,
przestrzeganie obowiązujących standardów pracy,
12 godzinny system pracy.

Wymagania:

wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),
preferowane będą osoby mające doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
zamiłowanie do czystości,
takt,
dokładność i sumienność.

Oferujemy:

umowę o pracę
stałe wynagrodzenie
niezbędne narzędzia do pracy
szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa.

Forma kontaktu:

Aplikacje (cv, list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Termin nadsyłania podań: 10.04.2018 r.
W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie oraz przetwarzanie przez firmę Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o. o., z siedzibą w Tychach, ul. Edukacji 37, 43-100 Tychy, danych osobowych przekazanych w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych - zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2016 r. poz. 922 z późn. zm), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do wglądu, zmiany, usuwania danych osobowych”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 r. poz. 922 z późn. zm) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzeni a rekrutacji jest Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o. o., z siedzibą w Tychach, ul. Edukacji 37, 43-100 Tychy. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją