Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Operacyjny

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-03-17

Odsłony: 212

Nazwa firmy: PURO Hotel Łódź - Pracuj.pl

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje. Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta. W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie. Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część. PURO już wkrótce zawita w industrialnej Łodzi. W usytuowanym w samym centrum miasta, naprzeciwko Pałacu Poznańskich, hotelu znajdą się nie tylko designersko urządzone pokoje, ale również przestronna restauracja, herbaciarnia, sky bar oraz sala kinowa. PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Operacyjny

Miejsce: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska:

Jako Kierownik Operacyjny będziesz wpierał / wpierała Dyrektora Hotelu
w koordynowaniu codziennej pracy operacyjnej hotelu oraz będziesz
bezpośrednim przełożonym działu Recepcji i Rezerwacji.

Wymagania:

TY:

Masz minimum 2-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku Kierownika Recepcji i /lub Rezerwacji w hotelu 4* lub 5*
Cechuje cię kreatywne oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań
Posiadasz doskonale rozwinięte umiejętności managerskie oraz doświadczenie w budowaniu, zarządzaniu i motywowaniu zespołów powyżej 15 osób
Znasz angielski w stopniu SuperBohaterskim
Masz analityczny umysł i umiejętność strategicznego myślenia
Znasz branżowe narzędzia e-commerce
Lubisz pracę z ludźmi i jesteś zorientowany na wysoką jakość obsługi gościa
Doskonale orientujesz się w obszarze revenue managementu
Cechuje Cię nieustające poczucie humoru , wieczny optymizm i nieugięta elastyczność

Oferujemy:

MY:

Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie
rozwijającej się firmie

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych