Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Portier

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-09

Odsłony: 203

Nazwa firmy: Art Hotel Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Stylowy hotel, położony w urokliwym zakątku wrocławskiego Rynku, mieści się w dwóch połączonych ze sobą kamienicach, z których jedna to XIV-wieczny obiekt, jeden z niewielu na Starym Mieście. Art Hotel oferuje 80 unikatowo zaaranżowanych pokoi, utrzymanych w ciepłych barwach oliwki i beżu. Znajdziemy tutaj indywidualnie zaprojektowane meble, szlachetne tkaniny, ręcznie malowane dodatki. Wnętrza hotelu zdobią autentyczne obrazy, akwarele i grafiki znanych wrocławskich artystów. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Portier

Miejsce: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

powitanie i pożegnanie gości
obsługę bagażową gości
obsługę parkingu i podjazdu hotelowego
realizację drobnych zleceń gości
dbałość o miejsca przechowywania bagażu, garaż, wejście do hotelu i otoczenie zewnętrzne

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

otwartość i chęć wykonywania pracy o charakterze usługowym
odpowiedzialność i rzetelność
gotowość do pracy w systemie zmianowym
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

dobrą lokalizację pracy – Stare Miasto
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie (do wyboru przez pracownika)
motywacyjne wynagrodzenie
posiłek pracowniczy
zniżki pracownicze na usługi w hotelach należących do Grupy Polish Prestige Hotels

Forma kontaktu:

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj
Prosimy o wpisanie w temacie „Portier”

Prosimy o dopisanie w przesłanym CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Art Hotel Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Kiełbaśnicza 20 niniejszej rekrutacji. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, a nadesłanych ofert nie zwracamy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” (pracodawca, administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Art Hotel Sp. z o.o., ul. Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000090062 dnia 14.02.2002.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: daneosobowe@arthotel.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Art Hotel Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu zakończenia rekrutacji i upływu okresu dochodzenia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT dla administratora oraz organom państwowym w związku z prowadzonym postępowaniem.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.