Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kelner/ka (Obsługa Konferencji)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-09

Odsłony: 203

Nazwa firmy: Qubus Hotel Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Choć pracujemy w 12 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój. We wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Kelner/ka (Obsługa Konferencji)

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ(A) SIĘ:

obsługą konferencji i bankietów;
doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniem o sposobie ich przygotowania;
współpracą z pracownikami Kuchni przy realizacji zamówień.

Wymagania:

JEŚLI:

znasz język angielski w stopniu dobrym (B1)
(mile widziany także język niemiecki);
posiadasz minimum średnie wykształcenie;
jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (praca zarówno w godzinach dziennych jak i wieczornych – grafik układany jest zgodnie z harmonogramem imprez (konferencje, komunie, wesela itp.);
umiesz nawiązać i podtrzymać kontakt z gościem;
masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku…

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Oferujemy:

JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:

poznawanie ludzi ze wszystkich stron świata;
praca w zespole, który wzajemnie się wspiera;
jasne zasady współpracy;
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
dofinansowanie do opieki medycznej (również dla Twoich bliskich);
wsparcie aktywności sportowej;
miejsce pracy w centrum miasta...

U NAS TO ZNAJDZIESZ

Forma kontaktu:

Jak wygląda rekrutacja?

Przesyłasz swoją aplikację;
my analizujemy wszystkie nadesłane zgłoszenia;
jeśli Twoja aplikacja jest dla nas interesująca, umawiamy się z Tobą na spotkanie
(czasem poprzedzamy je dodatkową rozmową telefoniczną);
możemy Cię także poprosić, o wykonanie zadań związanych z przyszłym stanowiskiem pracy.
Przy tej okazji będziesz miał szansę, lepiej zapoznać się ze środowiskiem pracy.
Bez względu na to jak wypadło Twoje CV i jak poszło Ci na rozmowie kwalifikacyjnej poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji!
Jeśli wszystko poszło świetnie, swoją pracę zaczniesz od uczestnictwa w spotkaniach i szkoleniach.
Dzięki nim w łatwiejszy sposób poznasz firmę, obowiązujące standardy i procedury.

Nie czekaj, aplikuj!