Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojowa/y

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-11

Odsłony: 58

Nazwa firmy: TEMREC - Pracuj.pl

Dla naszego klienta, sieci hoteli, poszukujemy osób na stanowisko:

Pokojowa/y

Miejsce: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Zadania

Sprzątanie pokoi i pomieszczeń dostępnych dla gości
Przestrzeganie procedur hotelu w zakresie czystości

Wymagania:

Dokładność i umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy w trybie zmianowym (również w weekendy)
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny

Administratorem danych osobowych jest TEMREC Tomasz Motowski z siedzibą w Warszawie (03-329) przy ul. Balkonowej 1/92. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania aktualnymi i/lub przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z Twoim udziałem oraz w celu wysyłania do Ciebie informacji o ofertach pracy. Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom upoważnionym np. potencjalnym pracodawcom na podstawie przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażona przez Ciebie zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jeśli wycofasz zgodę pamiętaj, że dane przetwarzane przed jej wycofaniem były przetwarzane zgodnie z prawem. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w niżej wymienionych celach, skieruj swoje zgłoszenie na adres mailowy rekrutacja@temrec.com.pl