Wtorek 19 Czerwiec 2018

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kelner / Kelnerka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-14

Odsłony: 29

Nazwa firmy: CRH Patio Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Restauracja Patio Firma będąca właścicielem Hotelu i Restauracji Patio we Wrocławiu, istniejąca na wrocławskim rynku od ponad 10 lat, oferuje atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, zaprasza do współpracy.

Kelner / Kelnerka

Miejsce: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

obsługę klientów indywidualnych i grupowych
wystawianie rachunków i faktur
przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i osobistych
sporządzanie dokumentacji roboczych i dobowych
komunikacja ze wszystkimi działami w hotelu

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku
znajomość obsługi konsumenta
dobra znajomość j. angielskiego
wykształcenie min. średnie
umiejętność pracy w zespole
miła aparycja i otwartość

Oferujemy:

umowę o pracę
stabilne warunki zatrudnienia
atrakcyjne warunki finansowe wraz z systemem premiowania
pracę w młodym i dynamicznym zespole
system pracy zmianowej

Osoby zainteresowane pracą prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (CV ) poprzez przycisk aplikowania.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w ciągu 10 dni.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 Dz. U. z 2002 r Nr 101, poz. 923 ze zm.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CRH Patio Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 25 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

NFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez CRH Patio Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. kiełbaśniczej 25, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail marketing@hotelpatio.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres wynikający z przepisów Ordynacji podatkowej, przepisów ustawy o rachunkowości.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: marketing@hotelpatio.pl