Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Koordynator ds. Organizacji Konferencji Event Concierge (K/M)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-18

Odsłony: 71

Nazwa firmy: Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw - Pracuj.pl

Od kilkudziesięciu lat marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ludzi reprezentujących najwyższy poziom, ponieważ doskonale wiemy, że opinia naszej marki jest w ich rękach. Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS! DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton w Europie poszukuje kandydata na stanowisko

Koordynator ds. Organizacji Konferencji Event Concierge (K/M)

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

utrzymywanie oraz rozwijanie efektywnej komunikacji z klientami Hotelu,
współpraca z przełożonymi w zakresie realizacji i rozwoju działań związanych z programami lojalnościowymi,
udział w realizacji działań marketingowych i eventowych na terenie Hotelu,
dbanie o prawidłową obsługę klientów i podwyższanie zadowolenia z realizacji eventów,
dbanie o utrzymanie dobrych relacji z klientami biznesowymi.

Wymagania:

doświadczenie w organizacji imprez w hotelu minimum 2 lata, doświadczenie operacyjne będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość języka angielskiego,
wysokie zdolności interpersonalne,
zaangażowanie w organizację imprez,
dyspozycyjność,
dobra organizacja pracy i pozytywne nastawienie,
otwartość i miłe usposobienie,
dobra organizacja pracy i przywiązanie do detali,
znajomość Microsoft Office w szczególności programu Excel

Poszukujemy osoby, którą charakteryzuje:

analityczne podejście do rozwiązania problemów,
umiejętność myślenia poza schematami,
nastawienie na potrzeby klienta i wysoka kultura osobista,
nastawienie na świadczenie wysokiej jakości usług,
optymizm i kreatywność,
otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie,
udział w ciekawych projektach,
przyjazną atmosferę pracy,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z pobytów w sieci Hoteli Hilton.

Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny poprzez "Aplikuj"

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.
„Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.)

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV/podaniu o pracę przez Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku. „