Czwartek 18 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Manager Obiektu Hotelowego

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-18

Odsłony: 198

Nazwa firmy: Fundacja na rzecz Rozwoju Masywu Śnieżnika - Pracuj.pl

Manager Obiektu Hotelowego

Miejsce: dolnośląskie / Stronie Śląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowym
udział w prowadzeniu polityki kadrowej oraz rekrutacji pracowników
koordynowanie działań administracyjnych oraz promocyjnych
nadzorowanie zakupów i gospodarki produktami
przygotowywanie sprawozdań, analiz oraz innych zestawień
optymalizowanie kosztów
zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek hotelu
przygotowywanie ofert handlowych i odpowiadanie na zapytania ofertowe
zgłaszanie własnych sugestii i spostrzeżeń wpływających na rozwój firmy i jakość usług

Wymagania:

umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne
umiejętności analityczne i planistyczne
wysoka kultura osobista
umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem
ugruntowana, specjalistyczna wiedza z zakresu hotelarstwa
zaangażowanie, samodzielność, kreatywność i entuzjazmwykształcenie branżowe
wykształcenie branżowe
min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość rynku i specyfiki branży
znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
orientacja na realizację celów
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
stabilność zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.6 ust.1 Lit.A, oraz zgodą na używanie urządzeń końcowych co pozwoli nam na kontakt w sprawie procesu rekrutacji.

Podstawą przetwarzania danych osobowych przesłanych w związku z przyszłym procesem rekrutacji jest art.6 ust.1 Lit.A RODO. Administratorem danych osobowych są Apartamenty Czarna Góra Sp. Z o o z siedzibą w Sienna 11, 57-550 Stronie Śląskie Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem danych z naszej bazy kandydatów, ale nie wpłynie na prawidłowość przetwarzania danych do czasu cofnięcia zgody. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które mają ustawowe uprawnienie do ich otrzymania, nie sprzedajemy danych, ani nie zostaną przesłane poza EOG. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie. Jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw, lub uzyskać wyjaśnienia napisz do nas na adres ul. Kwiatkowskiego Eugeniusza 4 52-407 Wrocław Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie twoje dane zostaną trwale usunięte. Pamiętaj, że nie oczekujemy podawania danych wykraczających poza kodeks pracy, oraz profil naszej działalności. Jeśli nie chcesz abyśmy takie dane przetwarzali (np. wizerunek) nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.