Piątek 29 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pracownik Hotelowy

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-08-28

Odsłony: 148

Nazwa firmy: LSJ HR GROUP - Pracuj.pl

LSJ HR GROUP Popularne w Wielkiej Brytanii, nadmorskie kurorty wypoczynkowe poszukują osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik Hotelowy

Miejsce: ZAGRANICA / Wielka Brytania, Minehead (okolice Bristolu)

Opis stanowiska:

Spotkanie rekrutacyjne z brytyjskim pracodawcą 17.09.2016 w Warszawie.

Do głównych zadań osób zatrudnionych na stanowisku pracownika hotelowego będzie należało (opcjonalnie - według preferencji kandydata ): obsługa gości w restauracjach i pubach znajdujących się na terenie kurortu, sprzątanie pokoi hotelowych lub też praca na kuchni przy przygotowywaniu posiłków.

Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego
chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia
start pracy 28.09.2016

Oferujemy:

PRACODAWCA OFERUJE:

wynagrodzenie godzinowe : £7.20 dla osób powyżej 25 roku życia , £6.70 dla osób w wieku 21-24 lat
bezpośrednie zatrudnienie na warunkach brytyjskich, bez udziału agencji
zakwaterowanie z dostępem do internetu na terenie ośrodka, koszt jedynie 37 GBP / tygodniowo
możliwość wypracowania nadgodzin w innych działach
możliwość wyjazdu z partnerem/partnerką lub grupą znajomych
darmowy pakiet szkoleń
darmowa pralnia
możliwość nieodpłatnego korzystania z atrakcji zajmujących się na ośrodku

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadesłanie CV w j. angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ oraz o szybki kontakt telefoniczny w celu zapisania się na rozmowę tel. 91 814 52 56, 91 814 52 57.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją