Wtorek 23 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Hotelu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-10-20

Odsłony: 187

Nazwa firmy: HOTEL JAWORZYNA KRYNICKA - Pracuj.pl

HOTEL JAWORZYNA KRYNICKA Trzygwiazdkowy obiekt usytuowany u podnóża Jaworzyny Krynickiej poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Hotelu

Miejsce: małopolskie / Krynica-Zdrój

Opis stanowiska:

Efektywne zarządzanie działami operacyjnymi hotelu
Rekrutacja i nadzór nad personelem hotelu
Dbałość o jakość świadczonych usług i poziom zadowolenia gości
Realizacja założeń budżetowych poprzez zarządzanie ceną i dostępnością w ramach przyjętej polityki cenowej
Inicjowanie i koordynowanie działań promocyjnych hotelu
Analiza wyników sprzedaży i optymalizacja kosztów
Sprawne koordynowanie działań administracyjnych
Pozytywne nastawienie do realizacji zadań

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie w kierowaniu zespołem
Umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w hotelu
Wysokie zdolności interpersonalne
Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów
Dyspozycyjność
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polskie Koleje Linowe S.A. z siedzibą w Zakopanem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Spółka Polskie Koleje Linowe S.A z siedzibą w Zakopanem przy ul. Krupówki 48. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."