Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonistka / Recepcjonista

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-10-21

Odsłony: 167

Nazwa firmy: Qubus Hotel Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Już od 20 lat sieć nowoczesnych hoteli cenionych zarówno przez segment korporacyjny, jak i turystów indywidualnych. Aktualnie pod marką Qubus Hotel funkcjonuje 13 obiektów. Zapewnienie komfortu dla naszych Gości oraz najwyższej jakości świadczonych usług stanowi priorytet w naszej działalności i jednocześnie staje się wyznacznikiem rozwoju całej sieci. Dołącz już dziś do naszego zespołu i twórz z nami najlepszy hotel w mieście. Do czterogwiazdkowego hotelu w Bielsku Białej poszukujemy osoby zainteresowanej stabilną i ciekawą pracą na stanowisku:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Recepcjonistki /Recepcjonisty należeć będzie bezpośrednia obsługa gości w recepcji i dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości w hotelu (check in/out, wystawianie faktur), a także informowanie gości o warunkach pobytu i usługach dodatkowych świadczonych przez Qubus Hotel.

Wymagania:

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

wykształcenia minimum średniego;
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B1;
gotowości do pracy w systemie zmianowym 7.00-19.00 oraz 19.00 -7.00 - warunek konieczny;
umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z gościem;
odpowiedzialności i zorganizowania;

Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu;
dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, umożliwiającej korzystanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych;
pracę w gronie profesjonalistów;
dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;
możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych