Środa 24 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Dyrektora Hotelu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-10-21

Odsłony: 134

Nazwa firmy: Qubus Hotel Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Do naszego czterogwiazdkowego hotelu w Legnicy poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą pracą pełną wyzwań na stanowisku:

Zastępca Dyrektora Hotelu

Miejsce: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem na stanowisku będzie wsparcie Dyrektora Hotelu w zakresie prawidłowego funkcjonowania hotelu w tym m.in.:

dbałość o wysokie obłożenie hotelu oraz restauracji i centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi gości;
dążenie do optymalnego zarządzania obiektem hotelowym;
podejmowanie i koordynowanie działań w zakresie zapewnienia efektywnej działalności hotelowej, gastronomicznej i konferencyjnej hotelu;
nawiązywanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami;
planowanie i prowadzenie aktywnego marketingu i sprzedaży;
organizacja i zarządzanie pracą personelu wg standardów sieci;
sporządzanie raportów z działalności podległych sobie obszarów;
kontrola zamówień i zapasów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej na stanowisku kierowniczym - warunek konieczny;
znajomości, popartej doświadczeniem pracy, branży gastronomicznej;
praktycznej wiedzy w zakresie kierowania zespołem;
gotowości do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych już na etapie wdrożenia na stanowisku;
wykształcenia wyższego;
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
(na poziomie min. B2 wg poziomów Rady Europy
w mowie i w piśmie);
doskonałej organizacji pracy i odpowiedzialności;
prawa jazdy kat. B.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji.

Oferujemy:

udział w sześciotygodniowym programie adaptacyjnym dla kadry menadżerskiej;
interesującą pracę w gronie profesjonalistów;
możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Dyrektora Hotelu w ramach całej sieci;
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport;
dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych