Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Kierownika Recepcji i Rezerwacji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-25

Odsłony: 47

Nazwa firmy: Hilton Garden Inn - Pracuj.pl

Hilton Garden Inn to wielokrotnie nagradzania, ekskluzywna, przystępna cenowo marka Hoteli. To ponad 686 lokalizacji w 30 krajach, komfortowa przestrzeń sprzyjająca kontaktom towarzyskim i biznesowym oraz wysokiej klasy udogodnienia. Położony jedynie 12 km od centrum Krakowa, na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice, Hilton Garden Inn Kraków Airport oferuje swoim gościom 155 funkcjonalnych pokoi, 10 nowoczesnych sal konferencyjnych i całodobowe centrum biznesu. Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Recepcji i Rezerwacji

Miejsce: małopolskie / Kraków (okolice), Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

Główne obowiązki:

organizowanie pracy Recepcji i Rezerwacji zgodnie z obowiązującymi standardami marki Hilton Garden Inn,
dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług,
monitorowanie wskaźników poziomu zadowolenia gości hotelowych,
zapewnienie efektywnej komunikacji z innymi działami hotelu,
bieżąca obsługa gości hotelowych,
dbałość o realizowanie założeń polityki sprzedażowej hotelu.

Wymagania:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków,
umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
dobra organizacja pracy,
rozwinięte umiejętności interpersonalne,
wysoki poziom kultury osobistej,
dyspozycyjność,
znajomość systemu Opera i/lub Fidelio będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia,
szeroki pakiet socjalny,
pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
elastyczne godziny pracy.

Dołącz do nas, a razem odkryjemy świat pełen nowych możliwości

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV i list motywacyjny klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922, ze zm.)".