Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik ds. Personalnych

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-06-21

Odsłony: 323

Nazwa firmy: Hotel InterContinental Warszawa

Holiday Inn® Hotels & Resorts należy do rodziny marek IHG®. Jeśli do nas dołączysz będziesz korzystać z wszystkich możliwości i benefitów, jakie wynikają z przynależności do odnoszącej sukcesy, globalnej firmy hotelarskiej posiadającej ponad 5200 hoteli w 100 krajach na całym świecie. Holiday Inn Warsaw City Center to nowy hotel położony w centrum Warszawy posiadający 256 pokoi, którego otwarcie planowane jest na grudzień 2017 r.

Kierownik ds. Personalnych

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Kierownik ds. Personalnych podlegać będzie bezpośrednio Dyrektorowi Generalnemu, a zakres odpowiedzialności obejmować będzie kompleksowo następujące obszary:

zarządzanie zasobami ludzkimi
kadry i płace
rekrutacja i szkolenia
budowanie wizerunku pracodawcy

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze twardego i miękkiego HR
praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
wykształcenia wyższego (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz budowania relacji na różnych szczeblach organizacji
inicjatywy i elastyczności w działaniu
doskonałej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
determinacji w budowaniu 70-osobowego zespołu nowego hotelu.

Oferujemy:

Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów obejmujący: opiekę medyczną, zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" do 15 lipca 2017 r.
Prosimy o załączenie CV w języku polskim i angielskim.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych