Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kucharz / Kucharka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-10-19

Odsłony: 88

Nazwa firmy: Courtyard by Marriott Warsaw Airport - Pracuj.pl

Courtyard by Marriott jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelem należącym do wiodącej międzynarodowej marki na rynku hotelarskim na świecie. Jeśli chciałbyś dołączyć do ambitnego, zgranego i zmotywowanego zespołu pracowników kuchni hotelowej, dla których dbałość o najwyższą jakość usług gastronomicznych oraz zadowolenie gości jest priorytetem, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Zapraszamy Cię do współpracy w prestiżowym Hotelu sieci Marriott, zlokalizowanym przy lotnisku w Warszawie. Aktualnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Kucharz / Kucharka

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i realizację zamówień, na usługi oraz potrawy restauracyjne, śniadaniowe, przyjęcia bankietowe oraz inne kulinarne działania hotelu. Wybrany kandydat będzie miał czynny udział w opracowywaniu promocji kulinarnych i propozycji dań do menu. Zatrudniony pracownik będzie wspierał zespół kucharzy w stałym rozwoju usług gastronomicznych oraz w procesie poprawy jakości świadczonych usług kulinarnych. Jeśli chciałbyś dołączyć do zgranego i zmotywowanego zespołu pracowników hotelu Courtyard, dla których udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Rozpocznij swoją karierę w Marriott International - największej sieci hotelarskiej na świecie, posiadającej 60 letnią tradycję!

Wymagania:

Pożądane cechy idealnego kandydata:

wykształcenie gastronomiczne
dobra znajomość systemu HACCP
zaangażowanie w wykonywane zadania oraz chęć dalszego rozwoju u i nauki
kreatywność
dbałość o porządek i dyscyplinę w miejscu pracy
wysoka kultura osobista

Wymagania:

minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
znajomość języka angielskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym
gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych
wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

pracę w 4* hotelu marki Courtyard by Marriott, należącej do międzynarodowej sieci Marriott International
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz uczestnictwo w planie premiowym
szkolenia stanowiskowe zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci hoteli w Polsce i zagranicą
pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (program MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci na całym świecie)
pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego na adres email:

praca@courtyard.com.pl

lub faxem: 48 22 650 06 90.

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Chopin Airport Development sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania."