Poniedziałek 19 Luty 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista/Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-11

Odsłony: 49


Nazwa firmy: Hotel Rialto Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Hotel Rialto Sp. z o.o. Hotel Rialto Hotel Rialto to pierwszy w Warszawie hotel typu boutique, mieści się w odnowionej kamienicy z lat dwudziestych XX wieku, a jego wystrój urządzono w stylu art déco. Każdy z pokoi jest indywidualnie zaprojektowany i wyposażony meblami inspirowanymi tym stylem. Wnętrze hotelu jest harmonijnie zaaranżowane tworząc ciepły i elegancki klimat, zapewniając gościom poczucie pełnego komfortu. Poszukuje osób na stanowisko

Recepcjonista/Recepcjonistka


Miejsce: mazowieckie / WarszawaWymagania:

wymagane minimum 2-letmie doświadczenie w pracy w recepcji hotelu
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
zdyscyplinowanie, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania
umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość w realizacji zadań
samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
gotowość do pracy w godzinach nocnych
znajomość systemów PROTEL, FIDELIO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat
pracę w systemie zmianowym
miłą atmosferę

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

WAŻNE: Aplikacje nie spełniające powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotel Rialto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hotel Rialto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 73. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji