Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-14

Odsłony: 71

Nazwa firmy: AMW HOTELE Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Firma posiadająca obiekty hotelowe w całej Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska:

HOTEL RYCERSKI, SZCZECIN

Zakres odpowiedzialności:

aktywne pozyskiwanie klientów,
utrzymywanie stałego kontaktu z klientami w celu identyfikacji ich bieżących potrzeb,
obsługa zapytań klientów, sporządzanie ofert,
sprzedaż usług hotelarskich,
negocjacje handlowe,
analiza rynku,
przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych,
bezpośrednia współpraca z innymi działami przy realizacji zleceń klientów,
naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
12 godzinny system pracy,
dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości.

Wymagania:

wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe),
preferowane będą osoby mające doświadczenie sprzedażowe oraz znające obsługę programu recepcyjnego DM PLAZA,
znajomość przynajmniej 1 języka obcego (preferowana będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego),
obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office,
dobra organizacja pracy,
wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientami,
zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:

umowę o pracę,
stałe wynagrodzenie,
szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa,
pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia.

Aplikacje wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.
rekrutacja@hotelewam.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska i lokalizacji.

Termin nadsyłania podań: 14.03.2018 r.
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie oraz przetwarzanie przez firmę AMW HOTELE Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. św. Jacka Odrowąża 15, danych osobowych przekazanych w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych - zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2016 r. poz. 922 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do wglądu, zmiany, usuwania danych osobowych.”