Piątek 26 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Barman/Barmanka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-18

Odsłony: 84

Nazwa firmy: Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Słynący z pasji do gościnności Hilton Garden Inn Kraków Airport położony na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice, poszukuje do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

Barman/Barmanka

Miejsce: małopolskie / Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

Nr ref.: FB/1/2018

Wymagania:

Jeśli:

jesteś komunikatywny,
cenisz pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku,
jesteś sumienny i dobrze zorganizowany,
chcesz się rozwijać pracując dla znanej marki,
budowanie pozytywnych relacji leży w Twojej naturze,
cenisz sobie wysokie standardy pracy i najwyższą jakość

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Oferujemy:

Gwarantujemy:

że praca stanie się Twoją pasją,
Twoje opinie i sugestie zawsze będą dla nas ważne,
że pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia,
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjny system premiowy,
pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
elastyczne godziny pracy,
szeroki pakiet szkoleń,
specjalne stawki na pobyt w hotelach dla pracowników sieci Hilton w ramach programu Hilton Go,
prywatną opiekę medyczną,
dofinasowanie do dojazdów do pracy,
system poleceń pracowniczych,
dofinansowanie do karty Multisport,

Forma kontaktu:

Administratorem danych jest Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Balicach, ul. Kpt. Mieczysława Medweckiego 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją