Poniedziałek 19 Luty 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Ciekawostki » Mniej kapitalistycznie o rynku hotelarskim

Artykuły serwisu


Mniej kapitalistycznie o rynku hotelarskim


Dodano: 2012-06-18

Drukuj


Niemalże rok temu pierwsi Goście przekroczyli drzwi Hotelu 77 w Chałupach.  Później pierwsza kolorowa jesień, oszałamiająco mroźna zima i cudownie słoneczna wiosna. Jak ten czas szybko leci! Pieczątka na pierwszej fakturze, dziś wygląda mniej formalnie, wręcz „sentymentalnie”…

Spoglądając na archiwum gości-, co rusz uśmiecham się po nosem wspominając Ich wszystkich! Niesamowite ilu ludzi można zapamiętać, jakie sytuacje zapadają w pamięć, jakie słowa najczęściej się powtarza i jak wiele do dobrej atmosfery w pracy wnoszą nasi Goście… aż sama nie wierzę. Praca z ludźmi, choć do łatwych nie należy przynosi naprawdę dużo satysfakcji.

Przez ten rok odwiedziło nas naprawdę wielu Gości - to Oni pomogli nam zbudować taki, a nie inny obraz Hotelu, nakierunkowali nas, dali wiele cennych uwag, setki niezapomnianych rozmów, tysiące odwzajemnionych uśmiechów. Nawiązały się nici sympatii, Goście wracają. Jak do siebie.  Na tym nam zależało - udało się.Ubiegłoroczne lato, choć nie zachwycało pogodą, z pełną świadomością słowa możemy zaliczyć do udanych - pierwszy sezon, pierwsze dni, tygodnie, miesiące pracy Hotelu… i co? Było co robić - fantastycznie!

Wszystkie pokoje pozajmowane, setki pytań i odpowiedzi, dobre słowo na start, zaciśnięte mocno kciuki, Goście zadowoleni, codziennie uczyliśmy się czegoś nowego - dobrze wspominam ten czas. Naprawdę bardzo dobrze.

Pierwsze Święta,  Sylwester, Dzień Zakochanych, Dzień Kobiet..

Pierwsze wesele, okazjonalne przyjęcia - niby nic nowego, a jednak… Trochę stresu, ogromne starania. I jest! Udało się! Satysfakcja przeogromna - to niesamowita odpowiedzialność być z kimś w tak ważnym dla niego dniu, od podstaw tworzyć dla niego TEN dzień…

…a tymczasem atmosfera w pracy, jaką sobie wszyscy stworzyliśmy pozwala na radosne rozpoczynanie zmiany. Przyjemnie. Lubimy się… „taaaak to ja mogę pracować!”- jest dobrze! Po drodze minęliśmy też kilka dla nas ważnych terminów, spotkań, spraw…

Otwarcie hotelowego SPA. Plan zrealizowany. Jest pięknie. +10 dla hotelu. Komfort, cisza, tajemnica, luksus - jest na co popatrzeć, jest gdzie odpocząć! Obok hotelu powstał okazały plac zabaw - ...Huśtawki, dwie zjeżdżalnie, domek, mosty, pomosty, trampolina-batuta i inne atrakcje... Wszystko w otoczeniu znanych postaci z disney’owskich kreskówek. Fajnie, kolorowo. Zakochaliśmy się w śmiechu zachwyconych dzieci…

Zaistnieliśmy za facebooku. Liczba fanów powiększa się - Lubię to!

Zostaliśmy nominowani do Nagrody Best Hotel Award 2012 w kategorii Hotele 1-3* nad morzem! W głosowaniu nominacyjnym na facebook.com zajęliśmy pierwsze miejsce!

Kolejnym ważnym wydarzeniem jest współpraca podczas organizacji  XV edycji Gali Moda&Styl, która odbyła się w Soho Factory, 22 stycznia 2012 w Warszawie. Gala była zamkniętym eventem z udziałem ludzi świata biznesu, mody, rozrywki i oczywiście mediów.

Partnerstwo przy organizacji zawodów o puchar Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup w Chalupach. Ooo tak! Święto sportu, radości i młodości ducha. Zdecydowanie zaraziliśmy się miłością do surfingu;)
Pierwsza wspólnie przeżyta bramka biało - czerwonych na Euro 2012..

I w końcu, a raczej przede wszystkim przyznanie Złotego Standardu - nie trzeba się tu rozpisywać.. Ogrom pracy Dyrekcji włożony w powstanie hotelu, trud w zaistnieniu na rynku, praca personelu, pomoc tych bardziej doświadczonych - został uhonorowany. Jesteśmy dumni. Standard obsługi potwierdzają powracający Goście.

Mijający rok był pracowity ale wdzięczny. Setki wspomnień, niezapomnianych chwil, podjętych decyzji, spełnionych marzeń…

Wszystkim, którzy razem z nami przeżyli te chwile dziękujemy! ….a tymczasem kolejni Goście opuszczają (tym razem) apartament. „Jesteśmy od Was uzależnieni!” - Słyszymy na odchodne. Nic tylko się cieszyć.

Słońce wychodzi zza chmur - najwidoczniej tez trzyma naszą stronę.

Do zobaczenia w Chałupach!

Ewelina Kisa-Tutkowska


Komentarze:

Świetnie napisane!


uczestnik2 (dodano 2012-06-19, 17:37:44)

W jakiej pozycji śpimy najczęściej ...więcej»

10 rzeczy, które pokochasz na farmach Roter Hahn ...więcej»

Wakacje z przedszkolakiem. Przyjemność czy wyzwanie? ...więcej»

Jak się nie rozstać po wspólnie spędzonych wakacjach? ...więcej»

Poznaj fakty. Oblicz zyski. Inwestuj! ...więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Poważnie myślisz o swojej karierze w hotelowej sprzedaży? Oto dziesięć rekomendacji ...więcej»

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

....Kosmetyki toaletowe marki Hermes są w Polsce tylko w...

2017-09-21, 13:38:15 ~MPH

Muzeum w Koneserze to wspaniały ukłon wykonawców w stronę...

2017-08-27, 18:22:27 ~Marek

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji